Top 10 Wc Sitz bambus – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wirquin

#ad

Wirquin 20721956 deska sedesowa FSC100% Trendy Line Diplomat jeleń, beżowa, biała i bambusowa

#ad
Wirquin #ad - Nadaje się do standardowych toalet. Wytrzymałość: przetestowana 20 000 cykli otwarć/zamknięć. Deska sedesowa diplomat z tłoczonego drewna FSC Mix, po obu stronach pokrywy, kolor jelenia, matowa pokrywa | luneta: bambus naturalny. Zawiasy śrubowe ze stali nierdzewnej: ochrona przed korozją, Soft Close wolnoopadająca.
MarkaWirquin #ad
ProducentWirquin #ad
Wysokość0
Długość17.72
Waga7.5
Szerokość14.96
Numer części20721956
Model20721956

2. LUVETT

#ad

Deska sedesowa z 3 wariantami mocowania do wyboru, kolor: beż Bahama, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca C770 owalna, zdejmowana deska sedesowa z antybakteryjnego duroplastu

#ad
LUVETT #ad - Funkcja zdejmowania takeoff EasyClean: łatwy sposób zdejmowania deski sedesowej z ceramiki w celu wygodnego czyszczenia jednym ruchem. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wyboru do wszystkich ceramiki: "kołki rozporowe" od góry, wszystko w zestawie, "kołek rozporowy" od góry i "nakrętka wtykowa" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie LUVETT zapewnia łatwe mocowanie i niezawodne trzymanie, nie chwieje się i nie ślizga się.

Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełnia najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią ceramiczną: wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.

Wzornictwo i rozwój w niemczech, produkcja w Europie zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Opatentowany, podwójny mechanizm wolnoopadający SoftClose – oryginalny produkt z funkcją zdejmowania TakeOff EasyClean, podwójny mechanizm opuszczania deski sedesowej i pierścienia do siedzenia zapewnia delikatne i ciche zamykanie.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.36
Waga4.63
Szerokość14.57
Numer części539764

3. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wysoki komfort siedzenia, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być

#ad
SANFINO #ad - Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Wymiary: 43, 5 x 37, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, aby idealnie zamocować siedzisko.

Wyjątkowo odporna na pękanie, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym.

Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, zarysowania płyta MDF, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

4. aquaSu

#ad

Deska sedesowa, aquaSu® Deska sedesowa wolnoopadająca, deska sedesowa High-Gloss z drewnianym rdzeniem, Fast-Fix, metalowy zawias, motyw morski korek

#ad
aquaSu #ad - Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie o pasuje do wielu muszli klozetowych i udźwigu do 300 kg. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Drewniany rdzeń zapewnia przyjemne uczucie podczas siedzenia, powierzchnia High-Gloss zapewnia dodatkowy połysk deski sedesowej i dobrze podkreśla motyw morski.

Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Automatyczne opuszczanie: dzięki zintegrowanemu systemowi wolnego opadania pokrywa i okulary zamykają się delikatnie i cicho, testowane pod kątem 15 000 cykli zamykania. Wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują bezpieczne trzymanie siedziska na ceramice. Wystarczy krótkie dotknięcie. Wysoki połysk i rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała.

Deska sedesowa z motywem żeglarskim: wolno opadająca: delikatne zamykanie pokrywy motyw morski Strony wewnętrzne w kolorze białym Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Wytrzymały drewniany rdzeń Uniwersalny kształt Wygodne siedzenie Szybkie mocowanie Fast-Fix Wysokiej jakości zawiasy metalowe High-Gust loss loss powierzchnia odporne na stabilny odporny na zarysowania. Odstęp zawiasów można regulować bezstopniowo w zakresie od 132 do 182 mm. Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość18.31
Długość2.56
Waga7.24
Szerokość15.12
Numer części40293 4
Model40293 4

5. WOLTU

#ad

Rdzeń z płyty MDF, Woltu # 2 premium deska sedesowa wolno opadająca, zawiasy softclose, antybakteryjna, ciekawy design

#ad
WOLTU #ad - Ochrona antybakteryjna, brak ryzyka powstawania hałasów związanych z ocieraniem. Pasuje do wszystkich dostępnych w sklepach stojących misek klozetowych, nie pasuje do wiszących misek klozetowych. Atwe czyszczenie, wysoki komfort siedzenia. Wolno opadająca, stabilny zawias. Rdzeń z wysokiej jakości płyty MDF.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość0
Długość16.93
Waga7.1
Szerokość14.88
Numer częściWS2651
ModelWS2651

6. Wachaberga

#ad

Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca – mocne trzymanie bambusowego klosza dzięki specjalnym zawiasom – deska sedesowa drewniana bambus z antybakteryjnym potrójnie uszczelnionym lakierem

#ad
Wachaberga #ad - Drewniana deska sedesowa wolnoopadająca może być łatwo czyszczona tradycyjnymi środkami czyszczącymi. Ciche zamykanie: wbudowana podwójna deska sedesowa z bambusa, wolnoopadająca, zapewnia bezgłośne i powolne składanie. Bambusowa deska sedesowa wolnoopadająca zamyka zarówno pokrywę, jak i okulary toaletowe w zwolnionym tempie.

Obiecujemy! jeśli nie jesteś zadowolony z bambusowej deski sedesowej, otrzymasz zwrot pieniędzy - skontaktuj się z nami. Higiena: dzięki naszemu antybakteryjnemu i potrójnie zabezpieczonemu specjalnemu lakierowi zarazki i bakterie na desce sedesowej nie mają szans. Dzięki prostej instalacji od dołu, bambusowa deska sedesowa trzyma się bardzo mocno.

Jak na chmurach: bambusowa deska sedesowa ma zaokrąglone krawędzie i miękkie bufory zapewniające delikatne uczucie podczas siedzenia. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Bambusowa deska sedesowa zapewnia ciepłe uczucie podczas siedzenia zimą i chłód latem. Stabilne trzymanie: nasza bambusowa deska sedesowa jest wyposażona w indywidualnie regulowane specjalne zawiasy 110-190 mm i dzięki temu idealnie dopasowuje się do Twojej toalety.
MarkaWachaberga #ad
ProducentWachaberga #ad
Wysokość0.99
Długość17.13
Waga6.46
Szerokość14.84

7. Sanilo

#ad

Sanilo deska sedesowa wolnoopadająca drewniana, różne modele do wyboru, wysoka jakość

#ad
Sanilo #ad - 47, 0/37, 7 cm. Powierzchnia wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu w czystości. Wykonana z drewna z solidnymi zawiasami. Dł. Szer. Ok. Deska sedesowa wolnoopadająca zamyka się delikatnie i cicho. Pasuje do wszystkich rodzajów muszli klozetowych dostępnych na rynku wiszących oraz stojących.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Szerokość14.84
Numer częściHU-XI-67

8. aquaSu

#ad

Owalna deska sedesowa z drewna, drewniana deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, 40683 3, metalowe zawiasy, szybkie mocowanie, uniwersalny kształt O, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
aquaSu #ad - Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Materiał przekonuje ponadto przyjemnie ciepłą strukturą. Deska sedesowa z motywem drewna: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolnoopadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: system Fast-Fix Z dekoracją Odporna na promieniowanie UV Trwały kolor Odporny na zarysowania.

Metalowy zawias zapewnia stabilne mocowanie deski sedesowej na ceramice. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się.

Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie O pasuje do wielu rodzajów ceramiki. Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Trwały rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość1.77
Długość17.72
Waga7.72
Szerokość14.96
Numer części40683 3
Model40683 3
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

9. SANFINO

#ad

SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, wysoki komfort siedzenia, wiele kolorowych motywów

#ad
SANFINO #ad - Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych. Wymiary: 43, 5 x 37, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, aby idealnie zamocować siedzisko.

Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd. Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych.

Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, zarysowania płyta MDF, wolnoopadająca, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Wyjątkowo odporna na pękanie, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga5.51
Szerokość14.76
Numer częściW1002C

10. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, wysoki komfort siedzenia, SANFINO® Deska sedesowa premium z mechanizmem powolnego zamykania – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, łatwy montaż wraz z instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim – "Garden Eden II"

#ad
SANFINO #ad - Wyjątkowa miękkość: wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie dodatkowo piękny wygląd. Komfortowa konstrukcja: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami na wysoki połysk i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania obiecuje delikatne i ciche zamykanie deski sedesowej i deski sedesowej.

Dołączony zestaw do szybkiego montażu zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Atwy montaż i demontaż: 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Atwy w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.

B>{b>{b>>{b>>{ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|} {ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}{ph|}Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej z mechanizmem powolnego zamykania przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Stabilne elementy dystansowe pod sedesem wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wymiary: 43, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą mieć odstęp od 10, 5 do 20 cm, 5 x 37, aby idealnie przymocować siedzisko.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1028C