Top 10 Kitchen Aid Nudelaufsatz Set – Ręczne maszynki do makaronu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ownsun

#ad

Nadaje się do prania w wodzie, zestaw do makaronu, 3 sztuki, ze szczotką, Assiduous nasadka ze stali nierdzewnej do robota kuchennego Kitchenaid, wałka do makaronu i krajalnicy do Kitchen Aid

#ad
Ownsun #ad - Poprzez ustawienie pokrętła można wzbogacić swoje własne przepisy: ravioli, empanadas, które można regulować za pomocą przycisków. 3-częściowa nasadka do maszynki do makaronu nadaje się do robotów kuchennych KitchenAid. Wielofunkcyjny zestaw maszynki do makaronu wałek do makaronu jest wyposażony w 8 pokręteł, melaleuca, lasagne, pokroić spaghetti i fettuccine, dumplings, używając krajalnicy do spaghetti i fettucine.

Nie należy myć w zmywarce ani nie dezynfekować w szafce dezynfekującej. W porównaniu z makaronem wyprodukowanym za pomocą zintegrowanej maszynki do makaronu makaron jest bardziej wytrzymały. Dostarczana w zestawie szczotka do łatwego usuwania resztek mąki i makaronu. Najlepsza gwarancja po sprzedaży to najlepszy prezent dla rodziców, przyjaciół, męża.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas użytkowania, żony, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Nasadki do maszynek do makaronu są kompatybilne z mikserami stojącymi firmy Kitchenaid, ale nie są produkowane przez Kitchenaid. Idealnie pasuje do robota kuchennego kitchenaid. Można je również czyścić suchymi, miękkimi ręcznikami i pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Rozwałkować ciasto, tortellini, makaron.
MarkaOwnsun #ad
ProducentAssiduous #ad
Wysokość4.33
Długość10.69
Waga5.8
Szerokość10.67
Numer częściZLD-A182

2. COFUN

#ad

Krajalnica do spaghetti, akcesoria do makaronu Kitchenaid z wałkiem do makaronu, COFUN 3 sztuki nakładki do makaronu ze stali nierdzewnej do robota kuchennego Kitchenaid 3 w 1

#ad
COFUN #ad - To akcesorium nie jest produkowane przez firmę KitchenAid. 8-stopniowa regulacja grubości - akcesoria do nasadki do makaronu kitchenaid są dostarczane z grubym i cienkim nożem. Atwa obsługa i czyszczeniedzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie projektowania i produkcji mikserów stojących, ta nasadka do makaronu jest łatwa w montażu i obsłudze.

Przyjemne robienie makaronu dzięki akcesoriom do miksera stojącego kitchenaid pożegnasz się z ręczną maszynką do makaronu, która uwalnia ręce, aby móc obsługiwać makaron. Rolki do mocowania w arkuszach 15 cm z 8 grubościami. Wysokiej jakości zestaw nasadek do makaronuten zestaw nasadek do makaronu jest wykonany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia płynne toczenie i czyste cięcie płyty do ciasta makaronowego, jest naprawdę nieodzownym dodatkiem do akcesoriów KitchenAid. Wskazówka: 1. Od teraz możesz o wiele częściej przygotowywać świeży makaron i makaron.

Pasuje do miksera kitchenaidnasadka do makaronu cofun do kitchenaid zestaw akcesoriów do makaronu kitchen aid, gładki wałek nadaje makaronowi za każdym razem równomierną teksturę i zapewnia lepką konsystencję, dzięki którym można szybko i łatwo wykonać autentyczne wykonanie w domu. Ten produkt zawiera tylko akcesoria, nóż do fettucine i nóż do spaghetti, wałek do makaronu, nie robot kuchenny. Pozostałe dwa noże do spaghetti mogą wytwarzać makaron 0, dumplings, 25 cala. Zestaw nasadek do makaronu kitchen Aid w zestawie szczotka do czyszczenia i polerowana na wysoki połysk powierzchnia produktu ułatwiają czyszczenie.
MarkaCOFUN #ad
ProducentCOFUN #ad
Wysokość2.2
Długość10.75
Waga2.4
Szerokość9.21
Numer częściC1903 per kitchenaid accessoire pates
ModelC1903 nudelaufsatz für küchenmaschine
Gwarancja‎1 rok gwarancji na zestaw nasadek do makaronu Kitchen Aid.

3. Edition Dreiblatt Kochbücher

#ad

Samodzielne robienie makaronu jak profesjonaliści: ponad 30 rodzajów makaronu można łatwo samodzielnie przygotować z maszyną do makaronu i bez niej oraz w 100 pysznych przepisach z całego świata | od

#ad
Edition Dreiblatt Kochbücher #ad - Nieodparte kolorowe zdjęcia i urocze wzornictwo: ta książka z makaronem ma sprawić, że będziesz cieszyć się gotowaniem i próbowaniem. Idealny prezent dla ciebie lub twoich bliskich: pomyśl o swoich bliskich i spraw, jeśli chcesz docenić niesamowity smak świeżego, dzięki tej wyjątkowej książce kucharskiej.

Przygotuj pyszne makarony samodzielnie i przygotuj je w pysznych przepisach: najsmaczniejsze przepisy na makaron dla maksymalnej przyjemności, włoski klasyk lub międzynarodowa specjalność, które można łatwo odtworzyć dzięki zrozumiałym instrukcjom krok po kroku. Wartościowa wiedza dodatkowa: dowiedz się np. Obowiązkowa rzecz, aby serce każdego fana makaronu zabiło szybciej, domowego makaronu lub po raz pierwszy doświadczyć. Czy to tradycyjny czy wyjątkowy, z maszynką do makaronu lub bez niej – tutaj znajdziesz idealny przepis na makaron na każdy gust i na każdą okazję! Jakiego ciasta powinieneś używać do jakich rodzajów makaronu, jak Twój makaron zawsze będzie "Al dente" lub jak możesz całkowicie naturalnie i łatwo farbować makaron.

Najwyższa jakość: wyjątkowo wytrzymała twarda okładka, wysokiej jakości i stabilny papier oraz dodatkowa zakładka, dzięki czemu od razu znajdziesz wybrane przepisy kulinarne – książka kucharska na całe życie! Dlatego nie tylko najsmaczniejsze przepisy kulinarne, ale również wysokiej jakości zdjęcia z przepisów i uroczy design książek kucharskich z edycji trąbka są oczywiste.
MarkaEdition Dreiblatt Kochbücher #ad
Numer częściED14
ModelED14

4. AMZCHEF

#ad

Krajalnicę do fettuccini Artisan nie wchodzi w zakres, Zestaw akcesoriów do makaronu KitchenAid Artisan – 3 w 1 maszynka do makaronu Kitchen Aid zawiera wałek do makaronu, krajalnicę do spaghetti

#ad
AMZCHEF #ad - Przydatny prezent-niespodzianka: akcesoria kitchen aid artisan zawierają stojak na makaron do suszenia, dzięki któremu można suszyć spaghetti. Wystarczy ustawić maszynę do makaronu kitchen Aid pokrętło wałka od 1 do 8, która pasuje do różnych przepisów na makaron. Akcesoria do kitchenaid: nakładka na makaron do kitchenaid sprawia, że przygotowywanie makaronu jest dziecinnie proste.

Stelaż można łatwo złożyć i rozłożyć i schować w małym pudełku. Jako niezawodna marka dotrzymujemy obietnicy 24-godzinnej obsługi klienta i 1-letniej gwarancji. Wystarczy zdjąć górną pokrywę, pozostawić resztki do wyschnięcia i użyć dołączonej szczotki, aby usunąć okruchy. 8 różnych grubości: zestaw akcesoriów do kitchenaid wałków makaronu w 8 różnych grubościach 0, aby zmienić kalibrację grubości wałka i uzyskać dowolną grubość, 4 mm-2 mm. Nie myć w zmywarce ani nie namaczać w wodzie.

W porównaniu z innymi produktami, w przypadku których trzeba stale wymieniać różne rolki, jest o wiele bardziej praktyczny. Materiał premium i łatwe czyszczenie: wałek do makaronu i nóż tego zestawu do makaronu kitchenaid są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia. Atwy montaż i obsługa. W porównaniu ze starym wałkiem korbowym, nasadka do makaronu do kitchenaid sprawia, że mikser KA optymalnie oszczędza czas i pracę. Wskazówka: urządzenie nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaAMZCHEF #ad
ProducentAMZCHEF #ad
Numer częściDT-10-A-PG-2
ModelDT-10-A

5. ANTREE

#ad

Krajalnicą do fettucine, zestaw do miksera stojącego KitchenAid, 3 w 1, Antree Wałek do makaronu i nasadka do krojenia, krajalnicą do spaghetti, w zestawie z wałkiem do makaronu

#ad
ANTREE #ad - Ten zestaw 3 w 1 do makaronu idealnie pasuje do wszystkich mikserów stojących kitchenaid z wyjątkiem K45SS. Należą do nich np. Zaletą tego wzoru jest to, że można wykonać 3 kroki jednocześnie. Rozwałkuj ciasto i pokrój makaron w spaghetti fettuccine i lasagne jednocześnie, nie ma potrzeby zmiany nasadki do makaronu.

Mikro-innowacyjny przyrząd do makaronu 3 w 1 – spodoba Ci się ten makaron, gdy tylko go użyjesz. Wysokiej jakości materiały: 3 ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej klasy sus304, stabilna, mała. Pokrywę ochronną można otworzyć, łatwy w obsłudze, aby usunąć ciasto ze szczeliny. Warto cieszyć się lepszym życiem. Nie jest dostępna w języku polskim. Idealny prezent świąteczny dla tych, którzy mają mikser stojący KitchenAid.

Można go bardzo szybko wyczyścić za pomocą dołączonej szczotki do czyszczenia. Wystarczy podłączyć do koncentratora zasilania każdego miksera stojącego KitchenAid. O wiele szybciej przygotowuje talerze do lasagne i makaron. Waży tylko 1, w tym wałka do makaronu, krajalnica do spaghetti, krajalnica do fettuccine. Niezbędny w maszynach KitchenAid. Przygotowanie równomiernie grubego makaronu takich jak wonton / klasyczny makaron spaghetti / pierogi / tacos / pożywny makaron fettucine itp.
MarkaANTREE #ad
ProducentANTREE #ad
Wysokość2.16
Długość8.26
Waga3.5
Szerokość6.69
Numer częściA02_SML
ModelPasta attachments for stand mixers_SML

6. Italdos

#ad

Do KitchenAid, deska do krojenia fettuccine i spaghetti – makaron ze stali nierdzewnej ze szczotkami do czyszczenia, Italdos Zestaw 3 w 1 arkuszy i spaghetti, lasagne

#ad
Italdos #ad - Proste zastosowanie: bardzo łatwy w użyciu, doskonały efekt, nawet dla tych, którzy są niedoświadczonymi makaronami, ale kochają zdrowe przepisy. Jakość premium: w całości ze stali nierdzewnej, nadaje się do kontaktu z Konstrukcja jest bardzo piękna, wytrzymała, jest naprawdę nieodzownym dodatkiem do KitchenAid.

Regulowana grubość: uchwyt na makaron sprawia, że domowy makaron jest dziecinnie prosty. Rolki do makaronu przygotowują 8 różnych opcji grubości. Idealny do świeżego makaronu: zestaw mikserów 3 w 1 oszczędza czas na przygotowanie obiadu i kolacji, idealny dla wszystkich, którzy mają robot kuchenny KitchenAid. Wystarczy podłączyć do skoku mocy każdego mieszadła kuchennego KitchenAid nie pasuje do K45SS.

Akcesoria działają bajecznie ze szczotkami do czyszczenia. Bardzo szybko do zaparzania makaronu, lasagne lub fettuccine. Czyszczenie i ochrona: sprzęt do produkcji świeżego makaronu nie wypełniony wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką bez środków czyszczących, jeśli jest potrzebny, ale zazwyczaj wystarczy jedna warstwa pędzla, aby usunąć mąkę i małe resztki pasty. Zapewnia precyzyjne wymiary i makaron znacznie szybciej.
MarkaItaldos #ad
ProducentItaldos #ad
Wysokość3.94
Długość11.81
Waga4.41
Szerokość11.81
Numer częściAS-KA3IN1
ModelAS-KA3IN1

7. COFUN

#ad

COFUN Przystawka do makaronu do akcesoriów Bosch Mum 5, akcesoria do robota kuchennego, 3 sztuki, maszynka do makaronu, spaghetti, fettuccine, wałek ze stali nierdzewnej

#ad
COFUN #ad - Przystawka do makaronu 3 w 1 do robota kuchennego bosch - ten zestaw zawiera trzy nasadki do maszynki do makaronu BOSCH mum 5: wałek do lasagne i nasadkę do spaghetti i fettuccine. Pasuje do akcesoriów bosch mum 5 - profesjonalna nasadka do makaronu pasuje do akcesoriów bosch mum5.

Akcesoria do maszyn do makaronu pasują tylko do maszyn kuchennych z serii MUM2 i MUM5. Wytrzymała konstrukcja – ten wałek do makaronu do akcesoriów bosch mum5 o standardowej konstrukcji ze stali nierdzewnej zapewnia płynne zwijanie i czyste cięcie płyty do ciasta na makaron. Precyzyjne koła zębate ze stali nierdzewnej zapewniają wydajną i cichą produkcję makaronu. Owalny wygląd, nowoczesny i piękny, łatwy do uchwycenia. Produkt zawiera wyłącznie akcesoria do maszyn do makaronu, nie jest to robot kuchenny. Dzięki temu zestawowi 3 w 1 możesz przygotować wiele pysznych i zdrowych produktów spożywczych, takich jak pierogi, makaron, spaghetti, melaleuca i lasagne.

Wskazówka: ten produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce! Nie zanurzać tego produktu w wodzie. Atwa obsługa i czyszczeniewystarczy zainstalować przystawkę do makaronu na akcesoriach robota kuchennego Bosch i rozpocząć produkcję makaronu. Wskazówka: 1. To akcesorium nie jest produkowane przez firmę Bosch, lecz przez COFUN 2. Można ustawić 8 szerokości od 0, 4 mm do 2 mm, aby spełnić różne wymagania dotyczące gotowania.
MarkaCOFUN #ad
ProducentCOFUN #ad
Wysokość2.2
Długość8.5
Waga4.85
Szerokość10.75
Numer częściC2123 per accessoire pour bosch mum

8. Assiduous

#ad

Nóż do fettuccine, spaghetti, Assiduous 3 w 1 liście i spaghetti, zestaw do makaronu KitchenAid ze stali nierdzewnej, w zestawie wałek do makaronu

#ad
Assiduous #ad - Dzięki funkcjonalnej nasadce do maszynki do makaronu 3 w 1 można wykonywać 3 kroki jednocześnie, zakochasz się w tym wspaniałym narzędziu – wałek i krajalnica do makaronu w jednym. Nasadki do robienia spaghetti są dostarczane z 365-dniową gwarancją, dzięki czemu możesz kupować z zaufaniem.

Stwórz wiele pysznych przepisów na makaron – dzięki tym akcesoriom do makaronu można łatwo przygotować ravioli, burrito, empanadę, lasagne, makaron, pierogi, klasyczne spaghetti i lasagne. Wkładki do maszynek spaghetti – cała maszynka do makaronu zawiera wałek do makaronu, bez konieczności zmiany innych końcówek. Wewnętrzna powłoka wykonana w 95% ze stali nierdzewnej i 5% z tworzywa sztucznego, do wieloletniego wielokrotnego użytku. Jeśli musisz przygotować duże ilości makaronu, krajalnicę do fettuccine i krajalnicę do makaronu. Wspaniały pomocnik kuchenny – łatwy w instalacji, łatwy w obsłudze i czyszczeniu.

Instrukcja obsługi w języku niemieckim może być pobrana na stronie produktu, przewodniki produktu i dokumenty pod adresem. Można prać ręcznie, ale nie nadaje się do mycia w Najlepsze narzędzie do makaronu dla Twojej rodziny. 8-stopniowa regulacja grubości – od 1 do 8 stopni grubość wałków do makaronu wynosi od 0, wytrzymała i stabilna, 7 kg, o wadze 1, 3 mm do 2 mm. Kompatybilność – kompatybilny z mikserami stojącymi kitchenaid/cuisinart/zacme, ale nie są produkowane przez Kitchenaid/Cuisinart.
MarkaAssiduous #ad
ProducentAssiduous #ad
Wysokość3.31
Długość12.52
Waga3.75
Szerokość9.09

9. HOMGEN

#ad

HOMGEN Kitchen Aid Kitchenaid zestaw 3 w 1 Kitchenaid maszynka do makaronu makaronu spaghetti nasadka

#ad
HOMGEN #ad - Atwa i bezproblemowa kitchenaidzdejmij pokrywę i możesz ostrożnie i dokładnie wyczyścić ostrze za pomocą dołączonej szczotki. Wewnątrz znajdują się wałki rolkowe, trwałe w obsłudze.

Nasadka do makaronu o 8 grubościachta nasadka do makaronu Kitchenaid może kroić makaron w 8 grubościach. Przystawka do makaronu kitchen aid - dzięki tym akcesoriom można łatwo i skutecznie rozwałkować ciasto i pokroić w makaron, fettuccine i lasagne. Przygotuj makaron 0, 5-2 mm zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami. Nasadka do makaronu 3 w 1ta nasadka do makaronu jest łatwa do przechowywania, nie zgubić i oszczędza kłopotów z wymianą akcesoriów podczas użytkowania. Bezpieczna i trwała - ta nasadka do makaronu jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
MarkaHOMGEN #ad
ProducentHOMGEN #ad
Wysokość2.13
Długość7.56
Waga3.68
Szerokość5.67
Numer częściHOGHOG007
ModelHOGHOG007

10. Antree

#ad

Akcesoriami i szczotką do czyszczenia i stojakiem do suszenia makaronu, fettuccine Cutter Maker, Antree Zestaw wałków i nakładek do cięcia 3 w 1 do miksera stojącego KitchenAid, spaghetti, łącznie z wałkiem do makaronu

#ad
Antree #ad - Nasadka do krojenia makaronu może robić spaghetti i fettucine. Oszczędzaj czas – ta nasadka do makaronu kitchenaid pozwala zaoszczędzić czas, nie trzeba zdejmować i instalować 3-częściowego zestawu nasadek. Dostarczamy stojak do suszenia makaronu o wartości 12 $, który może pomóc w suszeniu makaronu.

Nie zanurzać w wodzie – jeśli trzeba ją wyczyścić, szczotka do czyszczenia może Ci bardzo pomóc. Etui ochronne to wbudowany POM. Dostępnych jest 8 ustawień grubości, można dopasować grubość arkusza makaronu do własnego gustu. Wałek do makaronu i krajalnica – wałek do makaronu może wałkować płatki o wielkości 14 cm.

Stal nierdzewna przeznaczona do kontaktu z żywnością – 3 ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej klasy SUS304. 3-1 nasadka do makaronu – ta nasadka do makaronu kitchenaid idealnie pasuje do wszystkich mikserów stojących Kitchenaid z wyjątkiem K45SS, łącznie z wałkiem do makaronu, krajalnicą do spaghetti, akcesoriami do wycinania fettuccine. 1 rok gwarancji. Można jednocześnie robić spaghetti i fettuccine.
MarkaAntree #ad
ProducentANTREE #ad
Wysokość6
Długość10
Waga4.86
Szerokość6
Numer części3 in 1 Pasta Roller
Model3 in 1 Pasta Roller